On-line poradna

Datum: 27.01.2020

Vložil: Lucie

Titulek: zavděčení všem

Dobrý den, ráda bych se Vás prosím zeptala na jednu věc? Jak se člověk v dnešní době může zavděčit všem? Já jsem někdy z toho života docela smutná, že občas se mě stane, že potká někoho fajn a občas se mi stane, že třeba narazím na horší lidi. Lidé si většinou v dnešní době pořád na něco stěžují, jestli mě chápete, malé platy, rodinné a další vztahy atd. Já jsem třeba v mém životě už zkusila více prací a vždycky mě šel někdo po krku. Už mě to docela leze dost krkem. Jsem z toho docela hodně unavená. Vím, že každý člověk se bije sám za sebe, od toho tady jsme na tom světe, ale co dělat z lidmi, kteří třeba nemají stejnou filozofii jako vy? Nevím, jestli mě v tomto smyslu rozumíte nebo ne? Žiju zde na světe už několik let a občas přemýšlím, jak udělat to, aby mě třeba někdo nezasahoval do mé svobodné vůle? Třeba jsem si řekla, že bych se možná chtěla vdávat, až kolem padesátky atd nebo mít ty děti, až kolem 40 a více let a hodně známích a lidí co znám mě vždycky odsouděj. Vždycky jsem si říkala, že už na ostatní lidi kašlu!!!! Děkuji s pozdravem Lucie

Zpět na diskuzi